Anasayfa Blogger En İyi Responsive WordPress Temaları
0

En İyi Responsive WordPress Temaları

En İyi Responsive WordPress Temaları
238
0

Web siteniz için en iyi WordPress temasını mı arıyorsunuz? O kadar çok WordPress teması var ki aralarından seçim yapmak gerçekten zor bir duruma dönüşüyor. Bazen bir temadan tamamen etkilenmiş oluyoruz. Bu yazımda, seçebileceğiniz size en iyi yanıt veren Responsive WordPress temalarından bazılarını elle aldım. Unutmayın ki seçtiğiniz temanın görselliği yanında yapmak istediklerinizi karşılayabilme özelliğinin olup olmadığına dikkat edin!

 

1. Parallax

Parallax güzel bir tek sayfa WordPress teması. Paralel kaydırma ve arka planlar, unsurlarda esneklik, dahili portföy ve çeşitli yazı tipi ile birlikte gelir .

Animasyonlu ilerleme çubukları, liste ve ızgara düzenleri ve sonsuz kaydırma gibi özellikleri eklemek kolaydır. Parallax, sepya, gri tonlama ve bulanıklık gibi görüntü filtreleri eklemek için de kullanılabilir. Bu, Photoshop kullanmadan görüntü filtreleri eklemenizi sağlar.

 

2. Magazine

Adından da anlaşılacağı gibi Magazin, tonlarca muhteşem özellik içeren, duyarlı bir WordPress dergisi teması. 42 düzen seçimi, düzen oluşturucu, özellikli kaydırma çubuğu, kayan menüler, üstteki mega menü, sosyal paylaşım, ilgili yayınlar ve daha pek çok özellik ile birlikte gelir.

Tema seçim için altı renk şeması, yan çubuklar için çoklu seçenekler, özel widget’ler, simge fontları ve kısa kodlarla geliyor.

 

3. ThemeMin

ThemeMin, tipografi ve çoklu düzenlerle minimalist bir WordPress Responsive teması. Web sitenizdeki okuma deneyimini geliştirmeye, tüm cihazlarda harika görünmesini sağlamaya odaklanmaktadır.

Bir ana sayfa kaydırıcısı, altbilgi kaydırıcısı, ışıklı kutu galerisi, üstteki sosyal medya aracı, afiş reklamlar için başlık widget alanı ve dört renk şeması bulunuyor.

 

4. Corporate Plus

Kurumsal Plus, işletme web siteleri için ücretsiz bir WordPress Responsive temasıdır. Tek sayfa teması olarak da kullanılabilir. Kaydırıcı, bölüm, hizmetler, paralaks, blog ve iletişim bölümleri gibi güçlü özelliklerle birlikte gelir. Kurulumu oldukça kolaylaştıran tamamen witgetlerdir.

 

5. Ultra

Ultra, sürükle – bırak özelliğine sahip güçlü bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Kendi web sitenizi oluşturmak için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz düzinelerce yerleşik tasarım, düzen ve şablon ile birlikte gelir.

Ultra, paralel kaydırma, animasyonlar, sayaçlar, Google haritaları, kaydırıcı ve benzeri özelliklerle doludur.

 

6. Float

Float, paralaks kaydırma özelliği ve dahili bir sayfa oluşturucu ile son derece özelleştirilebilir WordPress Responsive bir temadır. Çarpıcı sayfalar oluşturmak için düzinelerce düzen ve çoklu hazır şablonlarla birlikte gelir.

Ayrıca, premium bir WordPress temasından bekleyebileceğiniz özelliklerle doludur. Buna sosyal medya entegrasyonu, özel arka planlar, sınırsız renkler, özel widget’ler ve çok daha fazlasıdır.

 

7. Peak

Peak, grid tabanlı duyarlı bir düzen içeren modern bir WordPress temasıdır. Fotoğraflara, portföylere, seyahatlere ve yemek bloglarına mükemmel bir seçim yapar, özellikli görüntülerin fayans temelli gösterimi sunar.

Yalnızca sayfalar için değil, aynı zamanda yayınlar için de seçebileceğiniz birden fazla düzenle birlikte gelir. Üzerinde mega bir menü ve kaydırılmış kenar çubuğu bulunur.

 

8. The Essence

Esans, çok modern bir görünüme sahip esnek bir Responsive WordPress temasıdır. Web sitenizde kullanabileceğiniz 17 farklı blog düzeni içerir. Ayrıca, sitenize kayan bir sosyal paylaşım çubuğu eklemenize izin veren sosyal paylaşım özelliğine de sahiptir.

Diğer özellikler Instagram için özel widget’ler, sosyal medya profilleri ve e-posta bülten formunu içerir. Kurmak oldukça kolaydır ve daha hızlı canlı kurulum için tema özelleştiricisini kullanır.

 

9. Responz

Responz çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Zarif tasarımı ve harika tipografiyle güzel üç sütunlu bir düzen içeriyor.

2 kenar çubuğu, 1 kenar çubuğu veya tam genişlikte ana sayfa gibi çoklu yerleşim seçenekleriyle gelir. Liste görünümü veya kılavuz görünümlü post düzenlerinden birini de seçebilirsiniz. Bunun dışında, kısa kodlar, özel üstbilgiler, özel widgetler ve renk seçenekleri gibi bir premium temanın özelliklerine sahiptir.

 

10. The Traveler

Traveler, seyahat ve turizm web siteleri için duyarlı bir WordPress temasıdır. Ana sayfada güzel bir ızgaraya dayalı düzen ile birlikte gelir. Ayrıca Instagram’dan en yeni fotoğraflarınızı doğrudan sitenizde görüntülemenize olanak tanıyan güzel bir Instagram özet akışı da içerir.

Tema ayrıca arşiv sayfaları için 5 düzen seçeneği içerir. Yeni başlayanlar için bile kurulum çok kolaydır.

 

11. OnePage

OnePage, işletme web siteleri için bir açılış sayfası olarak WordPress Responsive temasıdır. Müşteriler bölümü, animasyonlu sayacı, fiyatlandırma tablosu vb düzene sahiptir.

Hız ve performans için son derece optimize edilmiştir ve kolay sürükle ve bırak özelliği ile birlikte gelir. Yeni başlayanlar için bile kullanımı kolaydır ve kurulum oldukça hızlıdır.

 

12. Landing

Landing, Themify Builder’ı sürükleyip bırakarak açılış sayfaları oluşturmanıza olanak tanıyan bir WordPress açılış sayfası temasıdır. Bir başlangıç ​​noktası olarak kullanabileceğiniz 25+ hazır şablonlarıyla birlikte gelir.

Kendi çevrimiçi mağazanızı başlatmak için birden fazla başlık tasarımı seçenekleri, portföy yönetimi, etkinlikler ve tam WooCommerce desteği vardır.

 

13. Compass

Compass blog, haber ve dergi web siteleri için çok amaçlı ve tamamen duyarlı WordPress temasıdır. Öne çıkan içerik kaydırıcısı, dinamik ana sayfa oluşturucu, özellikli kategoriler ve 1 tıklamayla demo içerik yükleyicisi bulunan son derece özelleştirilebilir bir ana sayfa ile birlikte gelir.

Dahili bir haber ticker, birden fazla sayfa şablonları, özel renkler, yazı tipleri, özel logo ve arka plana sahiptir. Tema ayrıca birçok özel widget’ler ve çoklu kenar çubukları ve widget hazır alanlarla birlikte geliyor.

 

14. Mustache

Mustache, iş dünyası web siteleri için güzel hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Müşterilerinizi, referansları, hizmetleri ve ekip üyelerini eklemek için yerleşik bölümler vardır. Tüm cihazlarda aynı derecede güzel görünüyor ve hız ve performans için tamamen optimize edilmiştir.

Tek sayfa teması olarak da kullanılabilir. Yerleşik sürükle ve bırak widget’lerini kullanarak ana sayfayı kolaylıkla kurabilirsiniz.

 

15. Ampersand

Ampersand, tipografi ve zarif bir mobil deneyim üzerine yoğunlaşan duyarlı bir portföy ve iş temasıdır. Portföy sayfalarında güzel iki sütun düzenine sahip geniş özellikli görüntüler görüntüler. Bir blog bölümüyle, özel üst bilgileriyle ve başlangıç ​​diyalog kutusuyla birlikte gelir.

 

16. Prologue

Prologue, içeriğinizi zarifçe sergilemek için tasarlanmış güzel bir WordPress dergi temasıdır. Seçkin içerik kaydırıcısı, video kaydırıcı, özellikli kategoriler alanı ve reklam alanları ile birlikte gelir.

Diğer özellikler arasında özel logo, sosyal medya entegrasyonu, birden çok sayfa düzeni ve çeşitli widget hazır alanlar yer alıyor.

 

17. Alpha

Alpha güçlü bir WordPress çok amaçlı bir temadır. İki cilt düzeni ile birlikte gelir ve her cilt sitenizin düzenini kökten değiştirir ve ihtiyaçlarınızı karşılayan birini seçebilirsiniz.

Diğer özellikler arasında, haber ticker ve özel bir kaydırıcı ile birlikte geliyor. Ayrıca, videonuzun içeriğini ana sayfasında sergilemek için bir video widgeti bulunuyor.

 

18. Paperback

Paperback, muhteşem özelliklere sahip şık bir WordPress çok amaçlı bir temadır. İçeriği zengin web siteleri için mükemmel bir dergi düzeninde güzel bir şekilde görüntülemek için tasarlanmıştır.

Düzen boyunca, makalelerinizden seçkin resimleri kullanmayı belirgin şekilde kullanır. Ana sayfada, kullanıcıları hızlı bir şekilde devreye sokmanıza olanak tanıyan özellikli bir kaydırıcı bulunur. Harika tipografi vardır ve mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlarda eşit derecede harika görünür.

 

19. Modern Portfolio Pro

Modern Portfolio Pro, duyarlı bir WordPress portföyü temasıdır. Genesis Çerçevesinin üzerine inşa edilen Modern Portföy, resimlerinizin güzel bir şekilde görüntülenmesine odaklanarak minimalist bir düzen sunar.

Blog, ana sayfa, açılış sayfaları vb. çoklu sayfa düzenleriyle birlikte gelir. Canlı tema özelleştiricisini kullanarak kurulumu yapmak kolaydır. Ana sayfa, ana sayfanızdaki öğeleri sürükleyip bırakmanıza olanak tanıyan widget hazır alanlardan yapılır.

 

20. Outreach Pro

Outreach Pro, kar amacı gütmeyen kuruluşlar için duyarlı bir WordPress temasıdır . 4 renk stili, bloglarınız için 6 düzen, arşivler, açılış sayfası vb. sayfalar bulunur.

Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilen Outreach, hız ve performans için son derece optimize edilmiştir. Kurulumu kolaydır ve tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında zarif görünür.

 

21. Aesthetic

Estetik, moda, iş dünyası, fotoğrafçılık web siteleri için şık WordPress bloglama temasıdır. Sınırsız renk şemaları ve güçlü özelleştirme seçenekleri ile birlikte geliyor.

Sürükleyip bırakarak sayfalar oluşturmanıza izin veren kendi görsel oluşturucu ile birlikte gelir. WooCommerce ve çok dilli web siteleri için hazır idealdir.

 

22. Resume

Resume, şaşırtıcı derecede güzel bir WordPress portföyü temasıdır. Tüm bölümlerinizin aynı sayfada olduğu tek sayfa teması olarak kullanılabilir. Aynı zamanda bir blog ve çok sayfalı bir web sitesi olarak da kullanılabilir.

Özgeçmiş dahili bir portföy yönetimi alanı, özel widget’ler ve kolay sürükle ve bırak kurulumuyla birlikte gelir.

 

23. Roxima

Roxima, işletme web siteleri için şık bir WordPress temasıdır. Tamamen duyarlıdır ve çoklu özel widget’ler ve mizanpaj seçenekleri ile birlikte gelir. Sürükleyip bırakarak ana sayfaya kolayca eklenebilen hizmetler, portföy, müşteri ve ekip bölümlerini destekler.

Yüksek hız ve performans için optimize edilmiş ve canlı tema özelleştiricisi ile kurulumu oldukça kolaydır.

 

24. Lenscap

Lenscap, e-ticarete hazır bir WordPress dergisi temasıdır. Üst kısmında içerik keşfi eklemek için geniş bir özellikli dönen mesaj taşıyıcı ve bir altbilgi kategorisi menüsü içeriyor. Galerilerinizi ve videolarınızı görüntülemek için ışık kutusu açılır penceresi de vardır.

Seçiminize bağlı olarak renkleri otomatik olarak ayarlayan dinamik bir renk şeması özelliği ile birlikte gelir. Aynı zamanda birden fazla hazır renk şemasına sahiptir. Çok özelleştirilebilir ve hızlı kurulum için canlı tema özelleştiricisini kullanır.

 

25. Metro Pro

Metro Pro, Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiş güçlü bir WordPress dergi temasıdır. Büyük özellikli görüntülere sahip özel arka plan özellikleri barındırmaktadır.

Güzel bir düzen içine özellikli öyküler için bölümleri ile kurulumu kolay bir giriş sayfası ile birlikte gelir. Dahili sosyal medya entegrasyonu, özel menüler, özel widget’ler ve tema seçenekleri paneli de vardır.

 

26. Moesia Pro

Moesia Pro, işletme web siteleri için güzel hazırlanmış bir sayfa WordPress temasıdır. Farklı içerik bloklarına sahip bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ile birlikte gelir. Ana sayfanızı kolayca oluşturmak için blokları ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Ayrıca kaydırıcı, sayfa şablonları, Google fontları ve bir premium temadan bekleyebileceğiniz tüm özellikler bulunur.

 

27. Camera

Camera, fotoğraf web siteleri için premium WordPress Responsive temasıdır. Güzel ve geniş özellikli görüntü ekranı vardır, ayrıca tam genişlikte bir dizide fotoğraf serileri oluşturabilirsiniz. Fotoğraflarınızı eşlik edecek güzel tipografi vardır; bu da kişisel ve seyahat blogları için de mükemmel bir seçenektir.

 

28. Designer

Designer, tablo tabanlı bir düzenle WordPress Responsive temadır. Adından da anlaşılacağı üzere, tasarımcılar, sanatçılar ve fotoğrafçılar portföy web sitelerini oluşturmak için oluşturulmuştur. Sol tarafta menü bulunan sabit bir kenar çubuğu ve sağ taraftaki portföy öğelerinin ızgaraya dayalı bir görüntüsü vardır.

Güzel tipografi ve tek yazıların geniş ekranı ile birlikte gelir. Kişisel, yemek veya seyahat blogu olarak da kullanılabilir.

 

29. Get Noticed

Noticed bu listede en pahalı WordPress temalarından biridir. Blogcuların kişisel markalarını oluşturmalarına ve işlerinde lider olarak düşünmesine yardımcı olmak için düzenli bir yapıda inşa edilmiştir. Farkına varılan, içerik oluşturma üzerine yoğunlaşabilmeniz için size yol gösterir. Kullanıcıları karmaşık ayarlarla yormaz ve kurulum için çok az zaman gerektirir.

Bir blog yazarı olarak başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeyin içerisinde barındırır. Sosyal paylaşım, etkinlikler, abonelik formları, analitik, özel açılış sayfaları, FTC bildirimi, reklam yönetimi, podcast’ler, kitaplar ve çok daha fazlası vardır.

 

30. Exposure

Exposure, blog yazarlığı, fotoğrafçılık ve portföy web siteleri için duyarlı bir WordPress temasıdır. Sayfalarınızı istediğiniz gibi tasarlamanızı sağlayan, kullanımı kolay bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ile birlikte gelir. Yerleşik birçok özelleştirme seçeneği vardır ve tamamen mobil yanıt verme özelliğine sahiptir.

 

31. Paperbag

Paperbag, tamamen duyarlı bir WordPress blog yazısı temasıdır. Güzel ve geniş özellikli görüntülere sahiptir ve çoklu düzen seçenekleri ile birlikte gelir. Canlı tema özelleştiricisini kullanarak kurulumu yapmak çok kolaydır.

Ayrıca 20+ renk şemaları ile birlikte gelir ve kendi renk şemalarını da oluşturabilirsiniz. Ayrıca son derece SEO ve hız için optimize edilmiştir.

 

32. Hestia

Hestia, güçlü özelliklere sahip WordPress Responsive bir temadır. Web sitenize referanslar, hizmetler ve ana sayfa bölümleri ekleyen bir eklentisi yardımıyla kolay tema kurulumunu içerir.

Popüler ücretsiz sayfa oluşturucu eklentileri ile kullanılmaya hazır aynı zamanda WooCommerce’ı destekliyor.

 

33. Igloo

Igloo duyarlı bir WordPress restoran temasıdır. Web sitenizde güzel restoran menüsü görüntülemenizi sağlayan dahili menü yönetimi bölümü ile birlikte gelir.

Güzel, geniş özellikli görüntülere ve harekete geçirici mesaj içeren çarpıcı bir ana sayfa kaydırıcıya sahiptir. Müşteri referanslarını, güzel galerileri ve kaydırıcıları eklemek için uygun özelliklere sahip bir temadır.

 

34. Bordeaux

Bordeaux, premium bir WordPress otel temasıdır. Birinci sınıf temadan bekleyebileceğiniz tüm standart özelliklerle birlikte gelir.

Bordeaux tamamen duyarlıdır ve tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında aynı derecede iyi görünüyor. Hız, performans ve SEO için son derece optimize edilmiştir. Tüm tema ayarları sezgisel bir tema seçenekleri paneli ile kolayca ayarlanabilir.

Bordeaux, standart premium özelliklerin yanı sıra otel web siteleri için özel özellikler ile birlikte verilir. Popüler otel rezervasyon sistemlerini WordPress sitenize kolayca entegre edebilirsiniz.

 

35. Stargazer

Stargazer, güzel bir ücretsiz WordPress temasıdır. Kullanım kolaylığı, özellikler ve esneklikten ödün vermeksizin standart WordPress kod uygulamalarına bağlıdır. Stargazer tamamen duyarlıdır ve özel başlık ve arka plan ile birlikte gelir. Tema seçenekleri, özelleştirici kullanılarak tamamen özelleştirilebilir.

 

36. Divi

Divi, farklı türde web siteleri için 20’den fazla farklı düzen ve şablon ile gelen, sürükleyip bırakan bir WordPress teması ve sayfa oluşturucusudur.

Kendi Divi düzenlerini oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz. Bir yerleşimi bir Divi kurulumdan diğerine de dışa aktarabilirsiniz. Divi ayrıca düzeninizdeki herhangi bir yere sürükleyip bırakabileceğiniz bir sürü öğeyle birlikte gelir.

 

37. Corner

Corner, farklı türler için iyi tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Portföyünüzü görüntülemek, fotoğraflarınızı görüntülemek veya kişisel bir web sitesi olarak kullanmak için dahili bir destek ile birlikte gelir. Tema, sınırsız renk varyasyonlarını destekliyor ve tonlarca özelleştirme seçenekleri ile birlikte geliyor.

 

38. Hueman

Hueman çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Mobil duyarlıdır ve bir sürü tema seçeneği ile birlikte gelir. Kurulumu kolaylaştıran temasında özelleştirme paneli vardır.

Birden çok sayfa düzeni, özel başlık, arka plan, logo ve renk seçenekleri ile birlikte gelir. İki veya üç sütun düzeni arasından seçim yapabilir ve sayfalar için birden fazla şablon kullanabilirsiniz.

 

39. Semicolon

Semicolon, duyarlı ve çok amaçlı WordPress temasıdır. Güzel bir tablo düzeninde özellikli görüntüler görüntüler. Dört widget alanı vardır ve yan çubuk widget’leri için arka plan renklerini seçebilirsiniz.

Tema, bloglar, dergiler, haber siteleri gibi zengin içerikli web siteleri kurmak için oldukça kolaydır. Tamamıyla mobil duyarlıdır ve tüm cihazlarda ve ekranlarda zarif görünür.

 

40. Elegant

Elegant, sanatçılar, fotoğrafçılar ve tasarımcılar için duyarlı bir WordPress temasıdır. Fotoğraf galerileri, kaydırıcılar, video, ses eklemek için dahili modüller bulunur.

Ayrıca, kullanımı kolay sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ile birlikte gelir. Bu, kendi sayfa düzenlerini oluşturmanıza veya mevcut yerleşik düzenleri düzenlemenize izin verir. İhtiyaçlarınızı kolayca ayarlayabileceğiniz tonlarca seçeneğe sahiptir.

 

41. Angle

Angle, sürükle bırak oluşturucuya sahip, temiz bir WordPress temasıdır. Dahili portföy bölümü, kaydırıcılar, görsel tema uyarlayıcısı ve çoklu düzen seçenekleri ile birlikte gelir.

Angle hızı ve performansı ve kullanım kolaylığı için optimize edilmiştir. Düzenli bir portföy veya blog yazısı teması için mükemmel bir seçimdir.

 

42. Nimble

Nimble, tüm cihazlarda (mobil, tablet, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlar) tamamen duyarlı ve çalışır durumda olan cesur ve güzel bir temadır. Nimble beş eşsiz renk ile birlikte gelir ve ekranı gerektiği gibi kişiselleştirmenizi sağlayan bir ePanel tema seçenekleri paneli vardır.

 

43. Poseidon

Poseidon geniş bir beyaz düzeni olan ücretsiz bir WordPress temasıdır. İçerik açısından zengin bloglar, dergiler, haberler ve oyun siteleri için tasarlanmıştır. Poseidon, tam genişlikte bir kaydırıcı, ana sayfa düzeni ve çoklu sayfa şablonlarıyla birlikte gelir. Ana sayfa düzeni, widget’leri kullanarak kolayca kurulabilir.

Umarım web siteniz için ideal temanızı bulmanıza yardımcı olmuşumdur. Makaleme yorumlarınızı katabilirsiniz.

(238)

YAZIYA YORUM KAT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir