Anasayfa Blogger WordPress Görsel Editör’de Beyaz Metin ve Kayıp Düğme sorunu
2

WordPress Görsel Editör’de Beyaz Metin ve Kayıp Düğme sorunu

WordPress Görsel Editör’de Beyaz Metin ve Kayıp Düğme sorunu
251
2

Bu yazıda, WordPress görsel düzenleyicisinde beyaz metnin nasıl düzeltileceğini ve eksik düğmelerin nasıl olacağını göstereceğim.

Tarayıcı Önbelleğini Temizle

Araştırmalarım üzerine bazı kullanıcıların, tarayıcı önbelleğini temizlemesiyle sorunu giderdiğini gördüm. Yapmanız gereken ilk şey tarayıcı önbelleğini temizlemek veya başka bir tarayıcı kullanmaktır. Bu bilgisayarınızla ilgili bir sorun olabilir.

Bu işlem sorununuzu çözmezse, belki sorun yüklemeniz ile ilgilidir.

TinyMCE Komut Dosyalarını Değiştirme

Belki de bu sorun güncellendikten sonra görüldü? Muhtemelen olmaz ama belki güncelleme sürecinde bir şeyler ters gitti. / Wp-includes / js / tinymce / klasörünü yeni bir kopyayla değiştirmeyi deneyin.

Wp-config ile düzelt

Yukarıdaki numaralardan hiçbiri sorunuzu çözmediyse, wp-config.php dosyanızı açın ve <php açılış etiketinin ardından yani en üstte aşağıdaki satırı ekleyin.

define('CONCATENATE_SCRIPTS', false);

Bu çözüm yollarından herhangi birisinin sorununuzu çözeceğini umuyorum.

(251)

Yorum(2)

  1. Hocam söylediğiniz her şeyi yaptım fakat hiçbirisi çözüm olmadı. Lütfen yardımcı olun. Başka bir yolu var mı?

    1. İyi günler yazınıza geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. Öncelikle şöyle söylemek gerekiyor bazı wordpress temalarında sorun sıklıkla yaşanmakta, bir kaç kere başıma geldi sorunu farklı yöntemlerle çözdüm lakin güncelleme yapıldığı zaman (wordpress update ve tema update) gibi sorun tekrar çıkmakta, daha sorunsuz bir tema kullanmanızı öneririm.

YAZIYA YORUM KAT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir