Anasayfa Mobil Mobil’de fotoğraf düzenleme uygulamaları
0

Mobil’de fotoğraf düzenleme uygulamaları

Mobil’de fotoğraf düzenleme uygulamaları
40
0
Artık bir bilgisayardan farksız olan mobil cihazlarda fotoğraf düzenleme uygulamaları çok popüler oldu. Özellikle masaüstünde Photoshop’u geliştiren Adobe‘un da büyük pay sahibi olduğu mobil fotoğraf düzenleme uygulamalarıInstagram gibi platformların da gelişimi ile vazgeçilmez hale geldi.

Mobil platformlardan Android olsun, iOS olsun ya da Windows Phone olsun, her sistemde onlarca başarılı başarısız fotoğraf düzenleme uygulamaları var. Peki, bufotoğraf düzenleme uygulamalarından en iyileri hangileri?

Sizler için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları 3. bölümünde, AndroidiOSve Windows Phone kullanıcıları için karışık olarak en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını sıralıyoruz.

PicLab HD

AndroidiPhone ve iPad‘de kullanılabilen PicLab HD, yaratıcı fotoğraflar ortaya çıkarmak için kullanabileceğiniz çok başarılı en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri.

Çok profesyonel seviyede düzenleme seçenekleri sunan PicLab HD uygulaması, iPhone ve iPad için ücretli, Android içinse ücretsiz indirilebilmesine karşın, bazı özellikler sonradan yapılacak satın almalar ile kullanılabiliyor.

Milyonlarca kullanıcısı ile Android ve iOS‘te büyük başarı kazanan uygulama ile, fotoğraflarınızı paylaşmadan önce çok farklı düzenlemeler yapabilirsiniz.

Fotor

AndroidiPhone ve Windows Phone için ücretsiz olarak yüklenebilen ve çok güzel özellikler sunan Fotor, aynı zamanda fotor.com ile en iyi fotoğraf düzenleme sitelerinden biri.

Her fotoğraf düzenleme uygulamasında yer alan kesme, kırpma gibi özelliklerin yanı sıra kendine özgü kolaj oluşturma, filtreler ve efektler içeren Fotor, en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer almayı gerçekten hak ediyor.

Photo Wonder

Çinli Baidu’nun geliştirdiği Photo Wonder, yaratıcı fotoğraflar ortaya çıkarabilmek için deneyebileceğiniz en iyi fotoğraf düzenleme uygulmalarındanbiri.

Android ve iPhone‘da kullanılabilen uygulama, ücretsiz olarak indirilebiliyor ve beğeneceğiniz fotoğraf düzenleme özellikleri sunuyor.

Pixlr O Matic

Adobe‘un ardından sektördeki en güçlü geliştirici firma olan Autodesk‘in geliştirdiği Pixlr O MaticAndroid, iPhone ve iPad‘lerde kullanılabiliyor.

Tüm özellikleri ile tamamen ücretsiz olarak indirilebilen fotoğraf düzenleme uygulaması, adından da anlayabileceğiniz gibi pratik ve hızlı fotoğraf düzenlemeözellikleri sunuyor.

VSCO Cam

Visual Supply Company tarafından geliştirilen ve ismini markanın baş harflerinden alan VSCO CamAndroidiPhone ve iPad kullanıcıları için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri.

Çok sayıda ve çeşitte fotoğraf düzenleme özellikleri sunan VSCO Cam, pek çok popüler ve profesyonel fotoğraf düzenleme uygulamasından çok daha gelişmiş özellikler sunuyor.

Milyonlarca kullanıcının çok beğendiği ve şiddetle tavsiye ettiği VSCO Cam.

(40)

YAZIYA YORUM KAT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir